Haberler
PAKPEN KALTES ZODER TARAFINDAN DA ONAYLANDI

Kurulduu gnden bugne kaliteli rn ve hizmet anlay ile rnlerini tketiciyle buluturan Pakpen, baarlarn dl ve sertifikalarla talandrmaya devam ediyor. ZODER nderliinde balatlan Kalite ve Teknik Altyap Gelitirme Hareketi sonucunda Pakboard XPS yaltm levhas rn Kalite Onay Sertifikasn ald.

ZODERin haksz rekabeti nlemek, yaltm sektrnn byme ve gelimesinin salkl ve srdrlebilir koullar iinde devamn salamak amac ile balatt Kalite ve Teknik Altyap Gelitirme Hareketi kapsamnda bu yl 21 firma bavuruda bulundu. Mays 2012 tarihinden itibaren yaplan incelemeler sonucunda Pakpennin da aralarnda bulunduu toplam 9 firma sertifika almaya hak kazand. Kalite Onay Sertifikas dzenlenen trenle sahiplerine verildi.

ZODER KALTE ONAY SERTFKASI HAKKINDA
ZODER Kalite Onay Sertifikas; tm yelerin rnlerinin mevcut yasa ve standartlara uygunluunun deerlendirilmesi sonucu veriliyor. lk aamada yelerden piyasaya arz ettikleri malzemelere dair belgeler talep ediliyor. Hazrlanan belgeler ZODER tarafndan kontrol ediliyor ve yelerin zlk dosyalar gncelleniyor. ZODER tarafndan mevcut yasa ve standartlara uygunsuzluu tespit edilen ye firmalara bir rapor hazrlanarak dzeltici faaliyetlerde bulunmalar iin sre veriliyor. Son olarak Mays 2012den itibaren balayan almada ye firmalarn piyasaya arz ettikleri malzemelerden rnekler alnarak, TRKAKtan akredite bir kurulu TEBAR A..de deneye tabi tutuluyor. TEBAR rn etiketlerinde yazan deerler ile lm sonucu elde edilen deerler mukayese edilerek, gizlilik kurallar erevesinde ilgili firmaya bir rapor hazrlanmas ile oluan sre sonucunda veriliyor.

 

  PAKSIDING - PAKCOUNTRY - PAKFORM
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.