Haberler
PAKPEN EVREYE DUYARLI ZMLER RETMEYE DEVAM EDYOR

Sektrnn lider firmalar arasnda olan Pakpen, Birlemi Milletler Snai Kalknma Tekilat (UNIDO) ile beraber yrtt HCFC Umbrella projesini baaryla tamamlad. retimde ozon etkisinin azaltlmasn amalayan projeye Trkiyedeki bei XPS reticilerinden olmak zere toplam dokuz firma katld ve 2.772 ton gaz proses d brakld. Pakpen, proje kapsamnda gaz dnmn gerekletirebilmek iin gerekli tm makine-tehizat yatrmlarn yaparak ve Ar-Ge almalarn hayata geirerek destek alan ilk firma oldu... Yap sektrnde 42 yl akn bir sredir faaliyet gsteren Pakpen, s yaltm malzemeleri retiminde ozon etkisini azaltan teknolojiyi gelitirerek evre duyarl bir kurulu olduunu bir kez daha kantlad. evre, kapasite gelitirme ve retken faaliyetler yoluyla yoksulluun azaltlmas konularnda projeler gelitiren Birlemi Milletler Snai Kalknma Tekilat (UNIDO) tarafndan yrtlen Umbrella projesine katlan Pakpen, evreye duyarllnn da srdrlebilir olduunu gsterdi. Umbrella projesi kapsamnda gaz dnmn gerekletirebilmek iin gerekli tm makine-tehizat yatrmlar ve Ar-Ge almalarn hayata geiren Pakpen, PakBoard XPS Plaka retiminde EN 13164 standart testlerini de baaryla tamamlad. 2.4 milyon dolar btesi olan projenin % 45i UNDO tarafndan karland. okuz firmann yer ald projede Pakpen 30 ay gibi ksa bir srede sonuca ulaan ilk firma oldu. evre dostu teknolojilerin yaygnlamasn ve bu alanda gerekli kapasitenin oluturulmasn hedefleyen UNIDO evre Program kapsamnda, ozon etkisi olan HCFC 141b, HCFC 142-b ve HCFC-22 gazlarnn yerine, ozon etkisi olmayan HFC 152a, DME, CO₂, gazlar ve ethanol kombinasyonlar kullanlmas salanyor.

 

  PAKSIDING - PAKCOUNTRY - PAKFORM
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.