Ürünler
ISI YALITIMININ FAYDALARI VE GENEL ÖZELLİKLERPAKBOARD ÖZELLİKLERİ VE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR
PAKBOARD Yüksek Isı Yalıtımı sağlar.
PAKBOARD Yüksek Basınç Mukavemeti vardır.
PAKBOARD Boyutsal Stabildir.
PAKBOARD E Yangın sınıfındadır.

ISI YALITIMININ FAYDALARI
PAKBOARD Hava kirliliğini önler.
PAKBOARD Ortamda homojen ısı dağılımı elde edilir, konfor şartları sağlanır.
PAKBOARD Isıtma ve soğutma uygulamalarında yakıt, elektrik ve işletme giderleri azaltılarak tasarruf sağlanır.
PAKBOARD Isı yalıtımı ile kayıplar kazanca dönüşür. Bu sayede daha küçük kapasiteli ısıtma ve soğutma cihazları seçilebilir ve yatırım giderleri ciddi ölçüde azaltılır.
PAKBOARD Doğal kaynak israfı azalır, ozon tabakası delinmez ve sera etkisi azalır.


  PAKSIDING - PAKCOUNTRY - PAKFORM
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.