Ürünler

PAKBOARD ISI YALITIM LEVHASI XPS

PAKBOARD PAKBOARD PAKBOARD

GENEL BİLGİLER
PAKBOARD Polistiren' den ekstrüzyon yöntemi ile üretilmiştir.
PAKBOARD Kullanım alanlarına göre çeşitli boyutlarda ve yoğunlukta üretilebilmektedir.
PAKBOARD Mükemmel ısı yalıtımı sağlar. Isı Kayıplarını azaltır.
PAKBOARD Isı iletkenlik hesap değeri TS EN 13164 standartlarına uygundur.
PAKBOARD Su buharı difüzyon direnç değeri TS EN 13164 standartlarına uygundur.
PAKBOARD Kullanım Sıcaklık ayarı -50 ile +75 C arasındadır.
PAKBOARD %100 kapalı gözenekleri sayesinde homojen hücre yapısına sahiptir.
PAKBOARD Basma dayanımı ve boyut stabilitesi yüksektir.
PAKBOARD E sınıfı yanmaz, alev yürütmez özelliğine sahiptir.  PAKSIDING - PAKCOUNTRY - PAKFORM
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.