Ürünler
TEKNİK ÖZELLİKLER


PAKBOARD

PAKBOARD HCFC TEKNİK ÖZELLİKLERİ - TEST METODU
PAKBOARD KARBONDİOKSİT TEKNİK ÖZELLİKLERİ - TEST METODU

YÜKSEK PERFORMANSLI YALITIM KÖPÜĞÜ XPS İÇİN ALTERNATİF KARBONDİOKSİTLİ ÜRETİM TEKNİĞİ
Avrupa yaşam organları yayınlarına göre 2037/2000 referansı ile yalıtım köpüğü XPS üretimi için HFCF kullanımı 01 /01/ 2002 den itibaren yasaklanmıştır. Ülkemizde de 2009 den itibaren çevreye ve ozona zarar verici etkilerinden dolayı kullanımı Çevre Bakanlığının izni ile kademeli olarak azaltılacaktır.

Üretim koşullarında kullanılacak gazın yeni alternatifleri: HFC-134a ile HFC-152a karışımı ve en yeni teknoloji olarak ta sıvı (CO2) karbondioksit gazıdır.

Bu alternatif kabartıcı ajanlar sadece ozon tabakasının korunması değil ayrıca greenhouse etkisinden dolayı kirlenen çevrenin emisyonunu yaparak kirliliğin indirgenmesi de söz konusudur.  PAKSIDING - PAKCOUNTRY - PAKFORM
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.